Правильний тиск в шинах, це не тільки рекомендація автовиробників і виробників шин. Перш за все це Ваша безпека і безпека оточуючих на дорозі. Багато автомобілістів прінебрегают такою процедурою як перевірка тиску в колесах їх автомбілей, і роблять ежто дуже даремно. Все занют, що неправильне, або різний тиск повітря в колесах автомобіля призводить не тільки до прискореного зносу покришки але і може стати причиною ДТП. Компанія “4 колеса” настійно рекомендує стежити за показниками тиску повітря в колесах транспортних засобів. Ми пропонує вам нову послугу – установка системи контролю тиску повітря в шинах в Вишгороді . У сучасних автомобілях все частіше такі системи встановлені з заводу, але що робити якщо така система не предустановелна? Все просто ми можемо вам встановити спеціально розроблену систему від кращих виробників, відкалібрувати і налаштувати її під ваш автомобіль.

Як встановити систему СКДШМ – (TPMS)?

Для установки системи контролю тиску в шинах вам потрібно всього лише звернутися до нас і вказати марку і модель автомобіля. Ми підберемо необходжімий комплект, запросимо в зручне для Вас час приїхати до нас на сервіс. Наша компанія зробить монтаж системи, проведемо налагодження і налаштування, вам залишиться тільки оплатити послуги і товар, ось і все. Якщо ж ви вирішите що самостійно поставити таку систему не складе особливих труднощів то сміємо ваз запевнити що це не так. Установка такої системи не закнчівается тільки на її придбання, Вам потрібно буде ещ обладнання для калібрування і настройки, і фахівець який вміє працювати з таким обладнанням. Настійно вам рекомендуємо займатися установкою СКДШМ у нас.

Навіщо мені це потрібно?

В першу чергу дана система призначена для уставок в автомобілі власники яких усвідомлюють важливість інформації про стан коліс автомобіля, і которрая цінують свій час, адже показники тиску іформіруют аодітеля постійно, розпестять його від процедури виміру вручну з манометром. У будь-який момент часу ви можете оцінити состояни коліс за показниками тиску, і при необхдоімості вжити відповідних заходів.

Скільки це коштує?

Вартість установки системи контролю тиску в шинах часто залежить від типу обладнання (датчиків) який підходить або може бути застосований для вашого автомобіля, але повірте установка даної системи це необходимось без якої незабаром майбутньому не обійтися. Точну ціни ми зможемо вам прорахувати після Вашого звернення за вказаними контактами на нашому сайті.