Ремонт шин: бічних порізів, проколів, розривів, гриж, вулканізація Шиномонтаж “4 колеса” легко впорається з ремонтом шин будь-якої складності, ми виконуємо такі ремонтні роботи: ремонт бічних порізів, ремонт гриж колеса, ремонт розривів колеса, вулканізація коліс.

Види ремонту коліс в Вишгороді:

Прокол:

Найбільш часте явища при поломці одного або декількох коліс. Найчастіше автолюбителі можуть відразу і не помітити незначний прокол колеса аж до повного його спустошення. Проколи виходять внаслідок наїзду автомобіля а дуже гострі предмети, наприклад цвяхи, скло, саморізи, дрібні гострі камені. Прокол найчастіше самий безпроблемний тип пошкодження колеса який можливо усунути протягом кількох хвилин в шинної майстерні “4 колеса”. Якщо ви пробили колесо і подальший рух вашого автомобіля неможливо, зателефонуйте нам і наша бригада приїде до вас на допомогу!

Бічний поріз:

Виникає в основному при невдалому наїзді на гострі предмети облаштування тротуарів та доріг (гострі кути бордюру), або стирчить арматура, навіть досить гострий камінь можемо привіт до появи бокового порізу. При такій поломці колеса, руйнується невелику ділянку гумового пирога, і іноді приходять в непридатність елементи корду. Наша компанія має великий досвід відновлення коліс мають бічні порізи. Звертайтеся ми з радістю вам допоможемо!

Грижа:

Кулясте здуття колеса, отримане внаслідок наїзду на бордюр, камінь або інший твердий предмет (характерно для м’якої гуми), таке пошкодження з’являється через розрив корду всередині колеса або розшарування покришки. Відновлення колеса від гриж допоможе вам зберегти гроші на придбання нового колеса, шинна майстерня “4 колеса” допоможе вам відновити колесо володіють таким дефектом як грижа.

Варто відзначити, що після кожного ремонту колеса його необхідно заново отбалансировать інакше ви ризикуєте отримати дисбаланс колеса і почнеться процес вібрації. Ремонт автомобільний коліс від усіляких дефектів або пошкоджень на сьогоднішній день залишається найбільш затребуваною послугою в сфері шиномонтаж.
Щорічно в нашій країні з’являється все більше і більше автомобілів, відповідно і ймовірність отримати пошкодження коліс стає все вище, наша шинна майстерня “4 колеса” прагне постійно розвивається ми закуповуємо сучасне обладнання, що б процес ремонту коліс в Вишгороді відбувався якомога швидше, також наш висококваліфікований персонал володіє навичками швидкісного ремонту коліс в Вишгороді на вул. Межигірського Спаса 6. Приїжджайте, ми завжди вам раді!

Прайс – ремонт шин та камер
N. Назва ремонтного матеріалу Ціна, грн.
1 UP – 3 80
2 UP – 4,5 100
3 TL – 110 150
4 TL – 116 200
5 TL – 120 250
6 TL – 125 300
7 Вулканізація камери від 150
8 Вулканізація Шини від 250
9 Зварювання диска Аргоном від 250
10 Зварювання деталей Електродом від 150