Домівка>Ремонт литих дисків

Як часто буває прикро коли ви, не побачивши на дорозі яму або вибоїну налітав колесом і ушкоджуєте ваш прекрасний литий диск. Що ж робити, якщо ушкодження виявилися досить серйозними? Ви може придбати новий литий диск який буде коштувати досить дорого, або ж ви можете звернеться до нас в шиномонтаж “4 колеса” в Вишгороді.

Наш сервіс використовує сучасне імпортне обладнання для ремонту литих дисків, а наші висококваліфіковані фахівці докладуть максимум зусиль, щоб відновити колишній вигляд і геометрію литого диска вашого автомобіля.

Чи потрібна прокатка литих дисків.

Як стверджують фахівці прокатка литих дисків не допускається так як це може порушити структуру матеріалу, з якого зроблений литий диск, на відміну від залізних які легко піддатися процесу прокатки. Рихтування легко сплавних дисків, як правило, проводиться на холодну без сильного нагріву, інакше метал диска може втратити свої властивості і в майбутньому буде дуже м’яким і не зможе повноцінно виконувати свої функції. Ми використовуємо сучасне обладнання, що дозволяє правильно і якісно проводити ремонт дисків з легко сплавних металів.

Як ремонтується легко плавний диск автомобіля

при появі на дисках відколів тріщин або втрати невеликих частин диска, ми застосовуємо аргон зварювання і спеціалізовані матеріали для відновлення геометрії поваленого диска. Після забивання вищезазначених проблем, проводиться шліфування та балансування диска.

Ремонт диска (прокатка, рихтування) *
R Легкоспалвний
13 Від 150
14 Від 170
15 Від 200
16 Від 250
17 Від 300
18 Від 320
19 Від 350
20 Від 370
21 Від 400
22 Від 450
22 Від 450