Послуга сезонне зберігання гуми.

В сьогоднішніх реаліях, кількості автомобілів і вимог безпеки дорожнього руху, будь-який автомобіль в Україні зобов’язаний мати два комплекти гуми літню і зимову. І кожен раз при зміні коліс постає питання організації зберігання гуми, добре, якщо у вас є гараж або бокс де можна облаштувати помста для зберігання коліс.
Наша компанія пропонує вам здати на зберігання колеса в Вишгороді за найвигіднішими тарифами.

Варто відзначити, що зберігання гуми без дисків і змонтованими на диски відрізняються. Для якісного зберігання коліс необхідно дотримуватися їх положення і температурний режим, не допускаючи значних перепадів.

Етапи підготовки коліс до зберігання:

  • Очищення гуми (колеса) від забруднення
  • Маркування положення коліс на автомобілі (позначити на якій осі та з якого боку стояли колеса)
  • Розміщення гуми в сховище (без дисків – в вертикальному положенні з поворотом раз в 10 -12 днів), якщо гума одягнена на диски, то складування станься колесо на колеса горизонтально.

Сезонно зберігання коліс в шиномонтажі 4 колеса Вишгород – це дотримання показників температури і вологості. Стабільність цих показників впливає на якість збереження коліс до їх використання.

Шиномонтаж 4 колеса послуга зберігання коліс в Вишгороді дізнатися ціну ви зможете, зателефонувавши нам. Ми з радістю запропонуємо вам найдоступніші ціни на зберігання коліс в Вишгороді при кращій якості.

Також ви можете відвідати нас особисто за адресою м Вишгород вул. Межигірського Спаса, 6.